Konsultacja (wywiad, analiza parametrów)

Za pomocą specjalistycznych testów i ich dokładnej analizy dokonujemy  identyfikacji przyczyny problemu zdrowotnego. Przygotowany zostanie indywidualny program rehabilitacji, który wraz z uwagami i wskazówkami każdy pacjent otrzymuje do domu . NA PIERWSZĄ WIZYTĘ WEŹ ZE SOBĄ: DOKUMENTACJĘ DOTYCHCZASOWEGO LECZENIA, ZDJĘCIA RTG, REZONANAS MAGNETYCZNY, USG ITP.

Kompleksowa terapia przeciwzastoinowa

Manualny drenaż limfatyczny

Bandażowanie kompresyjne / wyroby uciskowe

Ćwiczenia wspomagające redukcję obrzęków

Głęboka oscylacja

Jest unikalną, opatentowaną metodą terapeutyczną, potwierdzoną badaniami klinicznymi. Jej specyficzny charakter pozwala na wytwarzanie w tkankach, biologicznych efektów oscylacji wykorzystujących elektrostatyczne przyciąganie i odpychanie.

Masaż leczniczy

Masaż polegający na wykorzystywaniu dotyku w celu wywołania uczucia odprężenia i dobrego samopoczucia. Istnieje wiele technik tego masażu, wszystkie jednak polegają na stosowaniu systematycznych ruchów nacierania, głaskania, uciskania, ugniatania lub mocnego oklepywania skóry, mięśni lub stawów.

Terapia radiofalowa ukierunkowana

Terapia Radiofalowa Ukierunkowana dostarcza nowe możliwości terapeutyczne, które można połączyć z umiejętnościami terapeuty. Dzięki takiej kombinacji efekty terapeutyczne są natychmiastowe i długotrwałe.

Fizjoterapia uroginekologiczna

Fizjoterapia uroginekologiczna jest dość nową dziedziną rehabilitacji. Problemy dna miednicy dotyczą zarówno kobiet jak i mężczyzn. Światowa Organizacja Zdrowia wskazuje, że nietrzymanie moczu i obniżenie narządów rodnych należy uznać za problem społeczny. Wszelkie dysfunkcje w obrębie miednicy wpływają niekorzystnie na liczne aspekty życia rodzinnego, zawodowego i społecznego.