Specjalizujemy się w:

obrzęku limfatycznym
obrzęku tłuszczowym
obrzęku limfatyczno-żylnym
obrzęku posttraumatycznym
obrzęku pooperacyjnym
obrzęku ciążowym

Jak działamy?

konsultacja

1. KONSULTACJA

Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie, bądź zapraszamy do Naszego Centrum (ul. Świętego Ducha 5A/U3 70-205 Szczecin, numer telefonu: +48 511 009 702)
Za pomocą specjalistycznych testów i ich dokładnej analizy dokonujemy  identyfikacji przyczyny problemu zdrowotnego. Przygotowany zostanie indywidualny program rehabilitacji, który wraz z uwagami i wskazówkami każdy pacjent otrzymuje do domu . NA PIERWSZĄ WIZYTĘ WEŹ ZE SOBĄ: DOKUMENTACJĘ DOTYCHCZASOWEGO LECZENIA, ZDJĘCIA RTG, REZONANAS MAGNETYCZNY, USG ITP.

2. USTALENIE PIERWSZEJ I KOLEJNYCH WIZYT

Zależy nam bardzo aby Państwa proces rehabilitacyjny odbywał się w trybie ciągłym co zwiększy efektywność naszej pracy. Wizyty ustalane są z góry ,
w równych odstępach około 2-3 razy w tygodniu. Nie wykluczamy spotkań jednorazowych i raz w tygodniu w celach profilaktycznych i edukacyjnych
(dla opiekunów i ich podopiecznych).

terminarz
zapraszam

3. JAK WYGLĄDA WIZYTA?

Zgodnie z ustaloną procedurą rehabilitacji w wyznaczonym terminie zapraszamy do naszego Centrum. Po potwierdzeniu wizyty, pozostawiamy odzież wierzchnią w szatni, po czym na wezwanie rehabilitanta wchodzimy do gabinetu. Wszystkie procedury lecznicze wykonujemy w określonym czasie (Regulamin). Dla zwiększenia Państwa komfortu wszystkie gabinety wyposażone są w środki higieniczne i  jednorazowego użytku (kapcie, bielizna, ręczniki). W czasie oczekiwania na wizytę lub tuż po niej, mamy dla Państwa kawę, herbatę lub wodę.

4. CO DALEJ?

Istotą wszelkich procesów rehabilitacyjnych jest ich kompleksowość. Procedura postępowania zwiększy swój wymiar jeżeli zalecenia domowe będą ściśle przestrzegane. Znaczącą rolę odgrywać będą wszelkie informacje przekazane przez Naszych terapeutów.

zalecenia

Nasze gabinety